Marica: Sunt fericit pentru ca am inscris din nou

Duminica, 01 Februarie 2009, ora 17:18
1046 citiri

Atacantul roman Ciprian Marica s-a declarat multumit dupa golul marcat pentru VfB Stuttgart in poarta celor de la Borussia M'gladbach.

"Sunt foarte fericit ca am pasit cu dreptul in campionat si am inscris din nou. Dupa infrangerea rusinoasa cu Bayern, am fost foarte motivati si am vrut sa ne revansam. Am fost mult mai concentrati decat impotriva lui Bayern si am evoluat bine pana in ultimul minut. A fost o victorie meritata", a spus Ciprian Marica.

In prima etapa a returului din Germania, Ciprian Marica a marcat un gol in minutul 67 al victoriei, scor 2-0, cu Borussia M'gladbach.

Acesta a fost primul meci din postura de titular pe care Ciprian Marica l-a disputat in acest an.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...