Marica a inscris pentru Stuttgart

Duminica, 21 Septembrie 2008, ora 20:29
870 citiri

Atacantul roman Ciprian Marica a marcat un gol pentru VfB Stuttgart in meciul cu Karlsruher, incheiat cu victoria echipei lui Armin Veh, scor 3-1.

Revenit dupa o accidentare, Ciprian Marica a intrat in minutul 70 pe teren in locul lui Cacau si a marcat ultimul gol al partidei cu trei minute inainte de final.

Celelate goluri ale lui VfB Stuttgart au fost marcate de Khedira si Mario Gomez, in timp ce pentru Karlsruher a inscris Freis.

Jucătoarea fără permis de conducere a câștigat un Porsche la WTA Stuttgart VIDEO
Tenismena Elena Rîbakina din Kazahstan, locul 4 mondial, a câștigat duminică turneul WTA 500 de la Stuttgart. În finală, Rîbakina a învins-o fără drept de apel pe ucraineanca Marta...
Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...