Marica a marcat o "dubla" in Intertoto

Duminica, 27 Iulie 2008, ora 22:26
1569 citiri

Atacantul roman al lui VfB Stuttgart, Ciprian Marica, a reusit sa marcheze doua goluri in victoria echipei sale din cupa UEFA Intertoto.

Marica a inscris in prelungirile partidei Stuttgart - Saturn Ramenskoe, in minutele 108 si 110, aducand practic calificarea nemtilor in UEFA.

VfB Stuttgart a invins cu 3-0 , dupa ce in tur pierduse la limita, scor 1-0. Nemtii vor merge mai departe in turul II al Cupei UEFA.

Ciprian Marica este uimit de transferul vedetei FCSB: Nu pot să cred
Întrebat despre transferul extremei FCSB la prima clasată în Qatar, Ciprian Marica, acționar minoritar la Farul Constanța este surprins de acest transfer în ciuda salariului mare pe care îl...
Cine e fostul rapidist care a învins liderul campionatului din Israel
Fotbalistul român Antonio Sefer a marcat golul prin care Hapoel Beer Sheva a învins-o pe Maccabi Tel Aviv cu scorul de 1-0, luni, pe teren propriu, într-o partidă din etapa a 29-a a...