Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Ciprian Tatarusanu, zi neagra in Franta, in poarta lui Nantes

Duminica, 01 Aprilie 2018, ora 21:42
3804 citiri

Portarul roman Ciprian Tatarusanu a avut parte de o seara neagra in Franta, acolo unde apara poarta celor de la FC Nantes.

In meciul de prima liga cu cei de la Saint Etienne, portarul roman a incasat 3 goluri, Nantes fiind invinsa cu 3-0.

Golurile au fost marcate de Debuchy in minutul 17 si Cabella, o dubla in minutele 54 si 60.

De 4 ani nu mai castigase St.Etienne pe terenul celor de la Nantes, care au avut o ocazie mare de gol pe final prin Sala.

Runda viitoare, Tatarusanu va da piept cu campioana Frantei en-titre, AS Monaco.

In clasament, Nantes este acum pe 8 cu 44 de puncte, la mare distanta de locurile de Europa League.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Tatarusanu seara neagra Nantes, #Nantes esec 3 goluri Tatarusanu, #Tatarusanu zi proasta Franta , #stiri Ciprian Tatarusanu