CFR Cluj, invinsa de Steaua pe teren propriu. Clujenii au jucat in inferioritate jumatate de meci REZUMAT VIDEO

Luni, 11 August 2014, ora 09:24
82 citiri
CFR Cluj a fost invinsa, pe teren propriu, de campioana Romaniei, cu scorul de 0-1, in partida de duminica.Victoria stelistilor a fost asigurata de Cristi Tanase, care a marcat un gol spectaculos in prima repriza.Totusi, clujenii au jucat in inferioritate numerica o jumatate de meci, dupa ce Negrut a primit cartonasul rosu in urma unei interventii foarte dure asupra lui Arlauskis.Cu toate acestea, "feroviarii" au pus presiune asupra Stelei in cea de-a doua repriza si au ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: CFR Cluj invinsa Steaua meci cfr cluj