Dan Petrescu, dezamagit dupa remiza cu Sevilla:"Nu intelegem cum am luat gol"

Vineri, 21 Februarie 2020, ora 08:16
23 citiri
CFR Cluj a remizat, 1-1, cu Sevilla in prima mansa a saisprezecimilor Europa League, si, chiar daca spaniolii au pornit din postura de favoriti, Dan Petrescu nu s-a ferit sa isi arate dezamagirea provocata de rezultat. Tehnicianul campioanei acuza modul in care fundasii CFR-ului au gestionat faza golului egalizator, venit in minutul 82.

"Baietii au dat totul, au incercat sa se auto-depaseasca. Prima repriza a fost echilibrata, am avut si noi actiuni periculoase, ei au jucat cu trei fundasi ...citește toată știrea