Fotbal, Liga 4: Ariesul Turda s-a impus in derby-ul cu Olimpia Gherla

Sursa: TurdaNews
Sambata, 11 Noiembrie 2017, ora 14:11
24 citiri
Sticla Ariesul Turda s-a impus in aceasta dimineata, scor 2-0, in fata celor de la Olimpia Gherla, in derby-ul etapei cu numarul 13, din cadrul ligii a patra de fotbal, zona Cluj.

Oaspetii au inceput mai bine partida si in minutul 3, golgheterul campionatului, Mihai Szabo, a ratat din cativa metri, trimitand balonul peste poarta lui Lakatus. Acelasi Szabo a mai ratat o ocazie in minutul 7, Lakatus reusind sa blocheze sutul acestuia.

In minutul 12, Silaghi a reusit sa deschida scorul, dupa o ...citește toată știrea