Fotbal, Liga 4: Egal intre ISCT si Ariesul Mihai Viteazu (VIDEO)

Sursa: TurdaNews
Sambata, 21 Mai 2016, ora 16:35
51 citiri
Ariesul Mihai Viteazu a terminat la egalitate, scor 2-2, contra celor de la ISCT, intr-un meci disputat in aceasta dimineata care a contat pentru etapa 24 a ligii a patra de fotbal, zona Cluj.

Partida a debutat cu ocazia lui Goia din primul minut de joc, care a trimis spre poarta lui Ursu, insa portarul sarmarilor a intervenit reusind sa prinda balonul. In minutul 2, ISCT a reusit sa deschida scorul prin Cosma, care a profitat de o greseala in defensiva gazdelor si l-a invins pe Barta. ...citește toată știrea