Fotbal, Liga 4: Mihai Viteazu a pierdut derby-ul cu Olimpia Gherla

Sursa: TurdaNews
Duminica, 10 Septembrie 2017, ora 14:53
30 citiri
Ariesul Mihai Viteazu a pierdut in aceasta dimineata, scor 3-0, pe teren propriu, contra celor de la Olimpia Gherla, intr-o partida ce a contat pentru etapa a III-a, din cadrul ligii a patra de fotbal, zona Cluj.

Oaspetii au reusit sa marcheze chiar inainte de pauza, lucru care a contat mult la moralul echipei de langa Turda. In repriza a doua, Olimpia a reusit sa mai marcheze de doua ori, demonstrand ca ramane una dintre cele mai puternice echipe din aceasta serie a ligii a patra.