Fotbal, Liga 4: Potaissa Turda, egalata in minutul 90, dupa ce a jucat in 10 oameni si a ratat un penalty!

Sursa: TurdaNews
Sambata, 12 Septembrie 2015, ora 14:06
29 citiri
Meci dramatic la Gherla, pe un teren destul de prost, incheiat cu un spectaculos 4-4. Potaissa Turda a fost egalata in minutul 90, dupa ce a ratat un penalty in prima repriza, la scorul de 1-1, iar apoi a fost nevoita sa joace mai bine de 20 de minute in inferioritate numerica, dupa eliminarea lui Szakacs, pentru cumul de cartonase galbene.

Gazdele au deschis scorul in prima repriza, dar apoi turdenii au revenit in joc si au inscris de doua ori, preluand conducerea la pauza, cu 2-1. de ...citește toată știrea