Fotbal, Liga 4: Turda s-a impus la Mihai Viteazu dupa un meci nebun. Florin Dan - eroul turdenilor

Sursa: TurdaNews
Duminica, 19 Noiembrie 2017, ora 14:33
60 citiri
Sticla Ariesul Turda s-a impus in aceasta dimineata, scor 3-2, in fata celor de la Ariesul Mihai Viteazu, dupa un meci extrem de spectaculos. Turdenii au reusit sa revina dupa ce la pauza au fost condusi cu 2-0.

Fara antrenorul Artur Podar, suspendat in urmatoarele doua etape, partida a inceput cu marea ocazie a lui David, care scapat singur cu Miclaus a tras pe langa poarta. In minutul 7, Silaghi a tras la coltul lung, insa mingea a lovit bara. In minutul 17, Ignat a reusit sa deschida scorul, ...citește toată știrea