Fotbal, Liga 4: Victorie pentru Ariesul Mihai Viteazu la Cluj Napoca

Sursa: TurdaNews
Sambata, 07 Aprilie 2018, ora 14:46
41 citiri
Ariesul Mihai Viteazu s-a impus in aceasta dupa-masa, scor 2-0, pe terenul echipei a doua a Universitatii Cluj, reusind astfel sa ajunga la cea de-a saptea etapa consecutiva fara infrangere.

Dupa o prima repriza fara goluri, oaspetii au reusit sa marcheze de doua ori dupa pauza, prin Citcauan (min 59 si 65), reusind astfel sa se impuna. Elevii antrenati de Lucian Rosu puteau chiar sa isi majoreze avantajul, insa Fekete a ratat o ocazie imensa.

S-a terminat 2-0 pentru Ariesul Mihai Viteazu, ...citește toată știrea