NEWS ALERT 66 de minute cu scor alb, ploaie de goluri pe final. "U" Cluj a spulberat-o pe CS Iernut

Sambata, 21 Octombrie 2017, ora 16:56
56 citiri
Universitatea Cluj a bifat o noua victorie in Liga a III-a. Elevii lui Adrian Falub s-au impus cu 5-0 pe terenul lui CS Iernut, sambata, intr-un meci din etapa a noua.
Inainte de start s-a tinut un moment de reculegere in memoria fostului jucator, antrenor si conducator al Universitatii Cluj, Dan Anca. Vineri s-au implinit 12 ani de cand acesta a plecat sa dribleze printre stele. Apoi a inceput partida. Desi parea un adversar usor, formatia mureseana a rezistat mai bine de o repriza. Takacs ...citește toată știrea