Sub privirile lui Walter, "U" Cluj a remizat cu Haladas

Joi, 29 Ianuarie 2015, ora 17:05
74 citiri
Universitatea Cluj a incheiat la egalitate, scor 1-1, cel de-al patrulea meci amical din cantonamentul turcesc, cu Szombathelyi Haladas. La partida a asistat si finantatorul Florian Walter, insotit de fundasul Emil "Ducu" Ninu, acum la Levski Sofia.
"Sepcile rosii" au avut marile ocazii ale primei reprize, dar cei care au deschis scorul au fost maghiarii, in partea a doua, din penalty (69).

Universitatea a restabilit egalitatea tot de la punctul cu var, prin Lemnaru, cu sase minute inaintea ...citește toată știrea