"U" Cluj revine spectaculos si obtine trei puncte mari in duelul cu Chiajna

Miercuri, 13 Noiembrie 2019, ora 19:44
40 citiri
Echipa pregatita de Adrian Falub s-a impus cu 2-1 datorita a doua goluri marcate in minutele 88, respectiv 90+3. Concordia Chiajna a deschis scorul in finalul primei reprize, atunci cand trupa ilfoveana a obtinut o lovitura de la 11 metri dupa un duel intre Bari si Takacs la care arbitrul central a acordat lovitura de la 11 metri, desi nu a existat un contact clar.

Clujenii au incercat sa revina pe tabela de marcaj si au profitat din minutul 68 de avantajul unui om in plus pe teren dupa ce ...citește toată știrea