"U" Cluj si-a batut recordul de goluri din Liga a 4-a in primul joc oficial din 2017. Opt reusite i-au apartinut varfului Brian Lemac

Joi, 09 Martie 2017, ora 15:13
51 citiri
Dupa 10 amicale castigate en-fanfare in acest an elevii lui Marius Popescu nu s-au menajat deloc in primul joc oficial al anului 2017 si au invins cu 14-1 Viitorul "Mihai Georgescu" intr-un joc disputat miercuri in incinta Bazei "Dan Anca".

"U" Cluj a facut spectacol in fata penultimei clasate, in primele cinci minute scorul fiind deja 3-0, in urma autogolului lui Rotar, dupa care Brian Lemac a reusit dubla. Atacantul clujean a mai inscris de 3 ori pana la pauza, oaspetii reducand ecartul dupa ...citește toată știrea