Ziare.com
Home > Personalitati > CM 2010 > Comentarii
Campionatul Mondial 2010

Ce parere aveti despre CM 2010?

 Campionatul Mondial 2010
Campionatul Mondial 2010

Tara gazda:  Africa de Sud

Perioada:  11 iunie - 11 iulie

Echipe:  32

 
19 comentarii
Ordoneaza comentariile:Standard |Calitate |Numar Voturi |Recente

cm2010

imi pun toti banii pe Olanda.

 

Fara Romania...

...nu are farmec...

 

da, asa mi se pare si mie

Este cu totul alta atosfera cand joaca si Romania. Poate de asta mie mi-au placut cel mai mult mondialele din 90 si 94 , cand echipa Romaniei s-a descurcat admirabil

Vuvuzele

Meciurile ar fi muuuult mai usor de urmarit fara vuvuzele!!!

 

haha

Anglia nu are nicio sansa. Eu pariez pe Africa de Sud :)))))))))

 

vuvuzeaua

ai cistigat deja...o vuvuzea!

imi plac vuvuzelele

e un vacarm de nedescris, pt prima data "muncesc" si fotbalistii in conditii de stres fonic, sa isi merite si ei banii, ce atata valuri si urale din tribune? HAHAHAHA

 

jos vuvuzela

sa faca ceva cu vuvuzelele. o sa urmaresc meciurile pe mute

 

haaaai

hai dinamooooooooo

 

vuvuzele

vreau 14 vuvuzele

 

avand in vedere ca a fost colonie olandeza....

...si eu cred ca o sa castige Olanda

 

Bv Germania pt aseara!

Germania va castiga!!!! ;))

 

iarna africana

Romania nu joaca la CM, iar in Africa e un pic mai racoare ca la noi acasa... absurd! oricum, merita sa umplem terasele si in lipsa nationalei. ne mai ferim de soare.. Hai Coreea! Hai Algeria! Hai Ghana!

 

Deocamdata pare slab spre slabut

am ras cu lacrimi la meciul Algeria-Slovenia...cel mai bun jucator, de departe, a fost arbitrul...parca a fost o miuta la Bolintin Deal...mai vedem

 

Cine ne-a lasat sa vedem inca un campionat mondial la televizor:

Franta 0-0 cu Uruguay si Serbia care a furat-o de la Ghana...
dar e normal, noi reusim sa batem doar Honduras...
meritam premiul Nobel pentru Pace pentru ca noi nu batem pe nimeni.
Forza Lucescu, Sandu, Lupescu si chiar Dragomir

 

vuvuzelele

urasc vuvuzelele. parca este un roi de albine langa mine tot timpul. imi distrag atentia si nu ma pot concentra asupra meciului. in rest..suntem alaturi de echipa Romaniei, adica ei vad meciul la televizor, iar noi le urmam exemplul

 

anti vuvuzele

Pentru ca ma enerveaza rau vuvuzelele (cum ar fi fost sa vina scotienii cu cimpoiul sau noi cu bucium?!), recomand http://antivuvuzela.org/, unde votezi si poate putem vedea meciurile fara ele

 

Prima   1   2   Ultima
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor