Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.321 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

O tona de carne expirata, confiscata de politisti in zona Tomis 3

Joi, 11 Februarie 2016, ora 07:26

O tona de carne expirata, confiscata de politisti in zona Tomis 3stire vaga
domnilor ziaristi dati si numele firmei, imaginea magazinului,

Actualitate / stiri Actualitate43 vizite[ Telegraf ]

Peste trei tone de carne expirata, confiscate de politistii constanteni!

Joi, 11 Februarie 2016, ora 07:26

Peste trei tone de carne expirata, confiscate de politistii constanteni!stire vaga
domnilor ziaristi dati si numele firmei, imaginea magazinului,

Actualitate / stiri Actualitate32 vizite[ Telegraf ]

Pieton lovit de ambulanta in Constanta! Victima si-a pierdut viata!

Joi, 11 Februarie 2016, ora 05:10

Pieton lovit de ambulanta in Constanta! Victima si-a pierdut viata!Lucreaza de acasa!
Lucreaza de acasa! Esti o persoana care vrea sa castige bani online? Nu ai loc de munca? Ai datorii si nu mai stii cum sa scapi de ele? Sau vrei doar niste bani in plus,

Actualitate / stiri Actualitate5 vizite[ Telegraf ]

Tanar de 20 de ani, lovit de masina

Joi, 11 Februarie 2016, ora 03:07

Tanar de 20 de ani, lovit de masinaLucreaza de acasa!
Lucreaza de acasa! Esti o persoana care vrea sa castige bani online? Nu ai loc de munca? Ai datorii si nu mai stii cum sa scapi de ele? Sau vrei doar niste bani in plus,

Actualitate / stiri Actualitate7 vizite[ Telegraf ]

Coliziune intr-o intersectie din Constanta! Trei persoane ranite!

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 12:16

Coliziune intr-o intersectie din Constanta! Trei persoane ranite!Oportunitatea numarul unu!
Oportunitatea numarul unu! Ascensiunea noastra fenomenala i-a convins pe toti ca suntem cei mai seriosi! Tu ai un vis fierbinte? Iti doresti succes si properitate? Vino in cea mai dinamica echipa

Actualitate / stiri Actualitate69 vizite[ Telegraf ]

Ce pedeapsa va primi primarul suspendat din Techirghiol?

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 03:33

Ce pedeapsa va primi primarul suspendat din Techirghiol?CONDAMNARI GRELE PENTRU INSELACIUNE
TRIBUNALUL C-TA, in Dosarul VECTRA Nr. 15074/118/2012, Condamna pe inculpatii ROSU ADRIAN si MOISE GABRIEL la o pedeapsa de 10 (zece ) ani inchisoare fiecare pentru savarsirea infractiunii de asocierea pentru savarsirea de infractiuni si inselaciune. Aplica inculpatilor pedeapsa cea mai grea respectiv 18 ( optsprezece) ani inchisoare fiecare pe care o sporeste catre maximul ei special astfel ca in final inculpatii ROSU ADRIAN si MOISE GABRIEL

Actualitate / stiri Actualitate5 vizite[ Telegraf ]

Dezbatere la Primaria Constanta, pe tema gestionarii maidanezilor

Marti, 09 Februarie 2016, ora 05:07

Dezbatere la Primaria Constanta, pe tema gestionarii maidanezilorCine MINTE?
Pe pagina FB a Primariei CT apare anuntul de mai jos! Din ce motive se grabesc "onorabilii"? Poate ne raspundeti dv. d-lor jurnalisti!

Primaria Constanta

January 29 at 7:56pm *

Proiect de hotarare privind aprobarea organizarii si functionarii serviciului de gestionare a

Actualitate / stiri Actualitate8 vizite[ Telegraf ]

Perioada de suspendare a permisului, injumatatita daca iti platesti 50% din amenda?

Luni, 08 Februarie 2016, ora 05:05

Perioada de suspendare a permisului, injumatatita daca iti platesti 50% din amenda?gfbf
daca au propus asa ceva sunt niste prosti. de

Actualitate / stiri Actualitate10 vizite[ Telegraf ]

Accident rutier pe bulevardul Mamaia. Trei persoane au fost ranite

Duminica, 07 Februarie 2016, ora 12:10

Accident rutier pe bulevardul Mamaia. Trei persoane au fost raniteIncompetenta da lectii
Chiar nici un amanunt nu dati ? Dupa ce ca multe articole pe care le scrieti doar ca sa umpleti rubricile

Actualitate / stiri Actualitate37 vizite[ Telegraf ]

Copil de aproape doi ani gasit intr-un grajd

Vineri, 05 Februarie 2016, ora 07:08

Copil de aproape doi ani gasit intr-un grajdsuper oferta
Oferta de lucru! Cautam colaboratori pentru publicare anunturi. Necesar:

Calculator, Conexiune la internet,

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Telegraf ]

Nereguli grave la CNADNR. Vezi situatia pe Constanta

Miercuri, 03 Februarie 2016, ora 12:04

Nereguli grave la CNADNR. Vezi situatia pe ConstantaRaportul asta e o gluma.
Adevarata furaciune e pretul kilometrului de autostrada. In 1990 era de 500.000 USD, in 2010 a

Actualitate / stiri Actualitate10 vizite[ Telegraf ]

Ai falsificat acte pentru ajutoare de incalzire? Vei plati!

Miercuri, 03 Februarie 2016, ora 04:31

Ai falsificat acte pentru ajutoare de incalzire? Vei plati!dovada
Este dovada, imaginea totala a superficialitatii, sfidarii omului cinstit, bataii de joc in ce priveste banul public, jafului si catastrofei la nivel institutional, care a ingaduit praduirea bugetului. Nedescarcarea de gestiune, fiind si aceasta neglijenta crasa angajeaza si echipa mazare si

Actualitate / stiri Actualitate14 vizite[ Telegraf ]

Ciobanii ameninta cu blocarea drumurilor nationale

Luni, 01 Februarie 2016, ora 12:18

Ciobanii ameninta cu blocarea drumurilor nationale...
Noi suntem prosti, nu stim cum se cresc oile, sa ne scuze

Actualitate / stiri Actualitate23 vizite[ Telegraf ]

Alarma cu bomba la Gara Constanta! Autorul a fost identificat!

Sambata, 30 Ianuarie 2016, ora 03:18

Alarma cu bomba la Gara Constanta! Autorul a fost identificat!job part time
Colaborare sigura pentru cei interesati de castiguri suplimentare! Incepeti rapid si fara riscuri, in asa fel incat sa castigati intr-un mod garantat bani mai multi.

Actualitate / stiri Actualitate13 vizite[ Telegraf ]

Doi jandarmi constanteni au imobilizat un barbat care ameninta cu cutitul

Sambata, 30 Ianuarie 2016, ora 01:58

Doi jandarmi constanteni au imobilizat un barbat care ameninta cu cutituljob part time
Colaborare sigura pentru cei interesati de castiguri suplimentare! Incepeti rapid si fara riscuri, in asa fel incat sa castigati intr-un mod garantat bani mai multi.

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Telegraf ]

Salubrizarea Constantei, inca in aer?

Vineri, 29 Ianuarie 2016, ora 04:52

Salubrizarea Constantei, inca in aer?Ieri era invers
De ce stergeti opiniile,daca sunt decente,ale cititorilor? In consecinta azi scriu invers fatade ieri:datorita grijii fostilor si actualilor edili,in municipiu si judet platim cele

Actualitate / stiri Actualitate9 vizite[ Telegraf ]

Primarul din Seimeni, plasat in arest la domiciliu!

Joi, 28 Ianuarie 2016, ora 12:29

Primarul din Seimeni, plasat in arest la domiciliu!...
Primarul si-a angajat fratele in ziua urmatoare recastigarii functiei de primar din 2008,iar

Actualitate / stiri Actualitate31 vizite[ Telegraf ]

Constanta risca sa fie ingropata in gunoaie

Joi, 28 Ianuarie 2016, ora 05:27

Constanta risca sa fie ingropata in gunoaieLicitatie
Oameni buni,nu credeti ca a venit vremea ca la constanta sa terminam cu mafia .Sa facem licitatie si sa vina o firma cinstita de salubrizare sa ridice gunoiul.Dar

Actualitate / stiri Actualitate6 vizite[ Telegraf ]

Fata de 12 ani ranita intr-un accident

Joi, 28 Ianuarie 2016, ora 04:46

Fata de 12 ani ranita intr-un accidentoferta de lucru
Lucru de acasa pe calculator. 100-285 de euro lunar! Cautam persoane care sa colaboreze cu noi intr-o activitate simpla, in timpul liber sau full-time. Domeniul, publicitate online pentru

Actualitate / stiri Actualitate9 vizite[ Telegraf ]

Mandatul de consilier local al lui Gabriel Stan a incetat

Joi, 28 Ianuarie 2016, ora 02:30

Mandatul de consilier local al lui Gabriel Stan a incetatMandatul a incetat, nu si HOTIILE !
Oare s-a ales PRAFU de CLANUL MAZARE ?

Actualitate / stiri Actualitate18 vizite[ Telegraf ]

Atentie! Se scumpeste caldura. Nu pe buzunarul constanteanului!

Miercuri, 27 Ianuarie 2016, ora 12:55

Atentie! Se scumpeste caldura. Nu pe buzunarul constanteanului!Felicitari
Fag

Actualitate / stiri Actualitate42 vizite[ Telegraf ]

Se suplimenteaza numarul de autobuze RATC

Miercuri, 27 Ianuarie 2016, ora 09:17

Se suplimenteaza numarul de autobuze RATCRevenirea la vechile numere ale liniilor
Daca un turist se uita pe placuta de la statia Piata Grivetei ce intelege din literele de langa numere liniilor 40C , 43 C , 101 C ,43 M.

C-ul de la 40 =Campus, C-43=Carrefour, C-101 =Centru. .Nu mai avem transport electric .Trebuie sa se revina la vechea numerotare a liniilor..Avem 10 linii de autobuz

Actualitate / stiri Actualitate34 vizite[ Telegraf ]

Sute de medicamente psihotrope gasite in celula lui Cristian Borcea

Miercuri, 27 Ianuarie 2016, ora 04:59

Sute de medicamente psihotrope gasite in celula lui Cristian Borcealolo
Potrivit unor cercetatori din SUA sexul oral sau neprotejat poate aduce foarte multe beneficii pentru organismul si psihicul unei femei.

Studiile facute au dezvaluit ca in lichidul seminal se gasesc estrogen, oxitocina, melatonina, serotonina si alte substante antidepresive,

Actualitate / stiri Actualitate10 vizite[ Telegraf ]

Cum se impart banii constantenilor

Miercuri, 27 Ianuarie 2016, ora 03:23

Cum se impart banii constantenilorPROTEJATII PSD-ULUI CONDAMNATI
TRIBUNALUL C-TA, in Dosarul VECTRA Nr. 15074/118/2012, Condamna pe inculpatii ROSU ADRIAN si MOISE GABRIEL la o pedeapsa de 10 (zece ) ani inchisoare fiecare pentru savarsirea infractiunii de asocierea pentru savarsirea de infractiuni si inselaciune. Aplica inculpatilor pedeapsa cea mai grea respectiv 18 ( optsprezece) ani inchisoare fiecare pe care o sporeste catre maximul ei special astfel ca in final inculpatii ROSU ADRIAN si MOISE GABRIEL

Actualitate / stiri Actualitate10 vizite[ Telegraf ]

Li se cer despagubiri uriase pentru a recupera propriile terenuri

Marti, 26 Ianuarie 2016, ora 04:59

Li se cer despagubiri uriase pentru a recupera propriile terenuriBani la domiciliu
Este timpul sa va asigurati viitorul, cu acest ghid pas cu pas al prosperitatii pe termen lung! Profitati si dv. de programul nostru de castiguri suplimentare in timpul liber,

Actualitate / stiri Actualitate10 vizite[ Telegraf ]

Conducea o ambarcatiune neinregistrata

Luni, 25 Ianuarie 2016, ora 04:12

Conducea o ambarcatiune neinregistrataoportunitate
Urgent! Castigati bani din prima luna! 100-285 de euro lunar! Cautam de urgenta oameni foarte seriosi care vor sa munceasca si sa castige 100 de euro lunar (part-time) sau 285 euro lunar (full-time), din prima

Actualitate / stiri Actualitate12 vizite[ Telegraf ]

1.486 de arii naturale protejate in 2015, in Romania

Luni, 25 Ianuarie 2016, ora 03:25

1.486 de arii naturale protejate in 2015, in Romaniaoportunitate
Urgent! Castigati bani din prima luna! 100-285 de euro lunar! Cautam de urgenta oameni foarte seriosi care vor sa munceasca si sa castige 100 de euro lunar (part-time) sau 285 euro lunar (full-time), din prima

Actualitate / stiri Actualitate4 vizite[ Telegraf ]

18 focuri de arma pentru capturarea unui recidivist la Constanta!

Duminica, 24 Ianuarie 2016, ora 10:16

18 focuri de arma pentru capturarea unui recidivist la Constanta!tineret?
daca se inchid barurile si cluburile (tura de noapte) poate mai

Actualitate / stiri Actualitate18 vizite[ Telegraf ]

Taxa pe ambalaj ar putea scumpi alimentele cu pana la 30%

Vineri, 22 Ianuarie 2016, ora 12:45

Taxa pe ambalaj ar putea scumpi alimentele cu pana la 30%Raspuns concret la articol
Bun si atunci ce sa facem ne intoarcem de unde am plecat ??

Adica la sufertase ??Sanchi pana acum nimeni nu s-a sesizat, ne gasim noi mai

Actualitate / stiri Actualitate38 vizite[ Telegraf ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima