A marcat si nigerianul Sunday Prince Condusa de Portul Constanta cu 3-0 in minutul 79, Farul Tuzla s-a impus cu 4-3!

Luni, 15 Mai 2017, ora 05:18
41 citiri
Meci de fotbal nebun, sambata, pe terenul de la Eforie Sud, unde Farul Tuzla, care a fost gazda, a intalnit Portul Constanta, in etapa a 30-a a Ligii a 4-a de seniori a judetului Constanta.

In minutul 79, oaspetii conduceau cu 3-0 si se parea ca se indreapta spre o victorie facila. Nu a fost insa asa, pentru ca Farul Tuzla a avut o revenire spectaculoasa si s-a impus cu 4-3, marcand in minutele 79 (Arnautu), 85 (nigerianul Sunday Prince), 87 si 89 (Monea)! La juniori insa, unde Tuzla foloseste ...citește toată știrea