ACS Poli- FC Botosani 1-0, dupa un meci in care 3 jucatori n-au putut intra pe teren pentru ca nu aveau vize

Sursa: Replica
Marti, 28 Iulie 2015, ora 07:47
90 citiri
ACS Poli s-a impus cu scorul de 1-0 pe propriul teren intr-un meci din etapa a treia impotriva celor de la FC Botosani, dupa reusita lui Elek, din minutul 64, potrivit gsp.ro. Partida de pe stadionul Dan Paltinisanu a inceput cu o intarziere de 28 de minute din cauza problemelor cu viza a fotbalistilor Artean si Curtean (ACS Poli) si Dimitrov de la FC Botosani. Pe o ploaie torentiala, gazdele au pornit jocul vijelios, insa Raul Costin a faultat in atac si a oprit o faza periculosa. Timisorenii ...citește toată știrea