Axiopolis Cernavoda, victorie in deplasare cu Inainte Modelu

Sambata, 10 Martie 2018, ora 21:15
92 citiri
Primul meci pe care echipa de fotbal Axiopolis Cernavoda l-a sustinut in returul Ligii a 3-a, seria secunda, a fost astazi, in deplasare, cu formatia calaraseana Inainte Modelu.

Axiopolis s-a impus cu scorul de 2-1 (0-0) si, cu 32 de puncte acumulate pana acum (in urma a zece victorii, doua egaluri si doua infrangeri), ocupa locul trei in clasament.

Pentru Axiopolis au inscris Vieru (56) si Fotescu (60, din penalty), in vreme ce gazdele au punctat in minutul 75. La 2-0, in minutul 62, ...citește toată știrea