Dupa egalul cu Daco-Getica, SSC Farul spera sa dea lovitura cu Luceafarul Petre Grigoras - "Orice punct este important"

Vineri, 17 Mai 2019, ora 05:12
88 citiri
SSC Farul Constanta nu a reusit sa invinga pe teren propriu Daco-Getica Bucuresti, in etapa a 35-a a Ligii a 2-a, insa egalul inregistrat, 0-0, a urcat formatie de pe litoral o pozitie in clasament, de pe 13 pe 12, iar, cu trei etape inainte de finele campionatului, "marinarii" au cinci puncte in plus (43 - 38) fata de echipa care ocupa ultimul loc care duce in Liga a 3-a.

In meciul cu Daco-Getica, SSC Farul a jucat slab in prima repriza. Dupa pauza insa, lucrurile s-au schimbat, gazdele au ...citește toată știrea