FC Farul Constanta Daniel Toma, bucurie mare dupa golul marcat cu FC Arges. Ce a facut si cui a dedicat reusita

Miercuri, 23 Octombrie 2019, ora 05:10
52 citiri
FC Farul a incheiat la egalitate, 2-2, meciul din deplasare cu FC Arges, din etapa a 13-a a Ligii a 2-a. Gazdele au condus cu 1-0 la pauza, dar "marinarii" au revenit in partea secunda, intorcand scorul, iar in minutul 75 aflandu-se in avantaj cu 2-1! Gazdele au egalat insa peste sase minute, acesta ramanand scorul final.

Pentru FC Farul au punctat Alexandru Stoica (66) si Daniel Toma (75), cel de-al doilea ducand scorul la 2-1 pentru echipa sa si sarbatorind reusita intr-un mod special. A ...citește toată știrea