FC Farul si Dacia Unirea Braila au remizat la Galati

Joi, 20 August 2015, ora 05:12
92 citiri
Divizionarele secunde Dacia Unirea Braila si FC Farul au incheiat la egalitate meciul amical jucat, ieri, la Galati. Scorul a fost 1-1. Brailenii au deschis scorul in minutul 35, din lovitura libera, iar faristul Adrian Patulea a stabilit scorul final in minutul 60, din penalty.

Confruntarea s-a disputat la Galati, pe terenul sintetic "Siderurgistul", cele doua formatii recurgand la aceasta solutie dupa ce suprafata de joc a arenei din Braila a devenit impracticabila in urma ploilor din ...citește toată știrea