FC Viitorul II, succes in fieful lui Dinamo II Axiopolis Cernavoda a deschis scorul in meciul din deplasare cu liderul Metaloglobus

Luni, 08 Mai 2017, ora 05:18
92 citiri
Echipa de fotbal Axiopolis Cernavoda a pierdut la limita, scor 2-3 (1-1), partida din etapa a 23-a a Ligii a 3-a, seria secunda, in care a intalnit in deplasare liderul clasamentului, Metaloglobus Bucuresti, echipa care a promovat deja in Liga a 2-a.

Pregatiti de Ionel Melenco, oaspetii au deschis insa scorul, in minutul 30, prin Husein, dar s-au vazut egalati cu un minut inainte de pauza (Voican), cele doua echipe intrand la cabine cu 1-1. In partea secunda, Metaloglobus a ridicat scorul la ...citește toată știrea