FC Viitorul si Domzale, remiza alba in UEFA Youth League

Vineri, 04 Octombrie 2019, ora 05:04
52 citiri
Stadionul "Central" din Complexul Sportiv al Academiei Hagi de la Ovidiu a gazduit intalnirea dintre echipele FC Viitorul si NK Domzale (Slovenia), din prima mansa a turului intai din UEFA Youth League.

Dupa o prima repriza fara prea multe faze de poarta, in partea a doua a meciului Louis Munteanu a fost aproape de gol in minutele 51 si 77, in timp ce portarul Musat a respins salvator mingea trimisa spre poarta de Kolobaric, in minutul 60. Rezultat final: FC Viitorul U19 - NK Domzale U19 0-0. ...citește toată știrea