FCSB si CFR Cluj s-au anihilat reciproc si au remizat, 0-0

Sursa: Replica
Luni, 23 Septembrie 2019, ora 07:47
33 citiri
FCSB si CFR Cluj au remizat in derby-ul etapei a 10-a din Liga 1, scor 0-0, dupa un meci in care cele mai bune doua formatii din sezonul trecut s-au anihilat reciproc.
Ros-albastrii au inceput mai tare si Pintilii a avut prima ocazie in minutul 23, dar sutul sau l-a lovit pe Hoban si mingea a iesit de pe spatiul portii.
Trei minute mai tarziu, Omrani a scapat spre poarta, dar sutul acestuia s-a dus pe langa poarta. Hoban a ratat si el o sansa importanta cu doua minute inainte de final, cand ...citește toată știrea