FOTBAL. Victorie clara pentru Sageata Navodari in fata Farului!

Sursa: Liderul de opinie
Joi, 31 Iulie 2014, ora 08:19
155 citiri
Echipa din nordul litoralului Sageata Navodari a incheiat primul stagiu de pregatire cu un amical si totodata cu o victorie concludenta, 4-0 in fata colegei de serie, Farul Constanta. Cele patru goluri au fost reusite de Deletic in minutul 1, M. Chitu - min.40 si Eloy de doua ori in minutele 77 si 83.

Sageata Navodari a inceput in forta si a deschis scorul la prima actiune de atac. Centrare venita de la Chitu si Deletic a reluat in plasa. Era doar minutul 1. Pana la pauza navodarenii au mai ...