Imagini de la eveniment SSC Farul Constanta, victorie dramatica in meciul cu Aerostar Bacau. Georgian Paun, din nou salvator! (galerie foto+video)

Sambata, 20 Aprilie 2019, ora 14:12
103 citiri
Echipa de fotbal SSC Farul Constania a realizat o victorie extrem de importanta in lupta pentru evitarea retrogradarii, invingand astazi la Constanta Aerostar Bacau, scor 2-1, in etapa a 31-a a Ligii a 2-a.

Victoria a fost una dramatica, SSC Farul inscriind golul victoriei in ultimele secvente ale partidei, dupa ce oaspetii au marcat primii, pe finalul primei reprize, iar anterior, in minutul 26, avusesera si o bara!

Golurile le-au apartinut lui T. Moldovan (52), G. Paun (90+4), respectiv ...citește toată știrea