Ion Barbu a testat un chinez si un englez FC Farul a invins Axiopolis Cernavoda in extremis (galerie foto+video)

Luni, 25 Iulie 2016, ora 05:14
66 citiri
FC Farul a castigat cu 3-2 (1-0) meciul amical de sambata, jucat pe teren propriu cu Axiopolis Cernavoda, echipa nou promovata in Liga a 3-a. Condusi cu 1-0 la pauza, oaspetii au preluat conducerea in partea secunda, ajungand la 2-1 in minutul 70. Farul a revenit insa, impunandu-se in extremis. "Marinarii" au marcat golul de 3-2 in ultimele secvente ale partidei.
Reusitele le-au apartinut lui Paslaru (36 - sut din apropiere, dupa ce portarul advers respinsese sutul lui Bajan), Bajan (87 - a ...citește toată știrea