Liga a II-a la fotbal, Seria I. Sageata a "mitraliat" Farul in derby-ul de la Navodari

Luni, 20 Octombrie 2014, ora 07:28
126 citiri
Sageata Navodari a castigat, sambata, derby-ul local disputat cu FC Farul, pe stadionul "Flacara", scor 2-0 (1-0), in etapa a noua a Ligii a II-a la fotbal. Primul gol al partidei a fost inscris, cu capul, de Damian, de la 6 metri, in minutul 21, iar cel de-al doilea gol a fost marcat, in minutul 83, de Srdic. La final, antrenorul Sagetii, Catalin Anghel, a declarat: "Am spus de la inceput ca va fi un meci al orgoliilor. Am fost net superiori in fata Farului, o echipa buna, care a crescut de ...citește toată știrea