Meciul AS Carvan - Luceafarul Amzacea s-a terminat 7-7

Marti, 10 Noiembrie 2015, ora 05:13
90 citiri
Meciul de fotbal AS Carvan - Luceafarul Amzacea, contand pentru etapa a 11-a a Seriei Sud din Liga a VI-a a judetului Constanta, i-a tinut cu sufletul la gura pe spectatori. Partida a avut numeroase rasturnari de scor si s-a terminat 7-7!

Arbitrul care a condus disputa, Catalin Toader, din Navodari, a ramas si el uimit de scor si de desfasurarea ostilitatilor. Oaspetii au condus cu 4-2 la pauza, dupa care au fost egalati, AS Carvan punctand de doua ori intr-un singur minut! La 4-4, Luceafarul ...citește toată știrea