SSC Farul, ultimul amical Echipa suporterilor a invins formatia de Liga a III-a Axiopolis Cernavoda

Vineri, 19 August 2016, ora 05:13
52 citiri
SSC Farul Constanta, echipa infiintata de suporterii FC Farul, a disputat, aseara, ultimul amical inaintea inceperii Ligii a IV-a, esalon in care s-a inscris. Formatia constanteana a intalnit in deplasare Axiopolis Cernavoda (nou-promovata in Liga a III-a), de care a dispus cu 2-1 (1-1).
Axiopolis a condus cu 1-0, dupa care Ionut Florea a egalat, stabilind scorul pauzei. Reusita victoriei SSC Farul i-a apartinut lui Bumbac, in primul sfert de ora din partea secunda. Ion Barbu a jucat mijlocas ...citește toată știrea