Stefan Radu, a treia Cupa a Italiei cu Lazio! Echipa sa a invins Atalanta cu 2-0 in finala

Sursa: Replica
Joi, 16 Mai 2019, ora 07:45
37 citiri
Stefan Radu a trait din nou o seara magica cu Lazio - a cucerit Cupa Italiei dupa ce a invins Atalanta in finala cu 2-0. Romanul a fost rezerva, dar a intrat in minutul 36 al confruntarii de pe Olimpico. Dupa o prima repriza dominata de Atalanta care a avut si o ocazie mare cand de Roon a trimis in transversala, trupa lui Simone Inzaghi s-a trezit dupa pauza si a rezolvat soarta finalei in ultimele 10 minute ale confruntarii. Milinkovic Savic cu o lovitura de cap, si Correa dupa un contraatac ...citește toată știrea