Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Talnar, cu ochii pe moldoveni

Miercuri, 30 Ianuarie 2008, ora 17:43
493 citiri

Antrenorul dinamovistilor vrea sa ii mai vada la lucru pe jucatorii moldoveni pe care si-i doreste la echipa, Igor Bugaev si Stanislav Namasco, acestia aflandu-se in cantonament in Antalya cu echipa lor, urmand a disputa pe 4 februarie un amical cu reprezentativa Kazahstanului.

Cu ocazia acestui meci de pregatire, tehnicianul cainilor isi va da o ultima parere in legatura cu aducerea celor doi la echipa.

Dinamovistii vor pleca duminica in cel de-al doilea stagiu de pregatire al iernii, cu destinatia Turcia, Antalya.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
#Cornel Talnar, #Dinamo, #Igor Bugaev, #Stanislav Namasco, #cantonament Antalya , #Dinamo