Egal util facut de echipa lui Costel Galca, Espanyol, in deplasare la Malaga

Duminica, 03 Aprilie 2016, ora 18:55
4618 citiri

Gruparea Espanyol Barcelona, antrenata de Costel Galca, a facut un egal, scor 1-1, in runda curenta din La Liga, la Malaga.

Golurile au fost marcate de Cop din penalti pentru gazde, minutul 45, unul gresit acordat, dupa cum au aratat reluarile, respectiv Diop in minutul 11.

Dupa acest egal, Espanyol este pe 12 in Spania, cu 36 de puncte dupa 31 de etape, la egalitate cu Las Palmas.

Distanta fata de primul loc care duce in Segunda este una considerabila, mai exact 8 puncte fata de Getafe, fosta trupa antrenata de Cosmin Contra.

Președintele PSD Sector 1 o vede pe Clotilde Armand la pușcărie: ”Și-a dat bani necuveniţi tocmai din bugetul unui proiect anticorupţie”
Preşedintele PSD Sector 1, Petre Florin Manole, a transmis joi, 25 aprilie, că primărița Clotilde Armand are „un drum scurt și previzibil de când a fost prinsă cu mâna-n bugetul local”....
Ultimul mesaj al lui Piedone despre posibila retragere din cursa pentru Capitală: ”Îi las pe contracandidaţi să facă campanie când cerurile sunt deschise”
Cristian Popescu Piedone a anunțat joi, 25 aprilie, că rămâne în cursa pentru Primăria Bucureștiului, în ciuda tuturor zvonurilor. "Haideţi să închidem odată... Retragere, mesaje,...
#Galca egal util Spania, #Galca Espanyol egal la Malaga, #Espanyol Malaga egal util , #Espanyol