Rezultatele 1 - 6 din 6

Articole despre "meci cs u craiova"

20 Noiembrie 2013 - Ovidiu Stanga despre derby-ul CS Universitatea - FC U Craiova: "E un meci special, intre doua echipe care-si revendica acelasi palmares"

Antrenorul CS Universitatea Craiova, Ovidiu Stanga, a prefatat derby-ul de sambata, cu FC U Craiova, afirmand ca-si doreste un stadion plin, fiind un meci special, intre doua echipe care-si revendica

11 Septembrie 2013 - Esec in prelungiri / CS "U" Craiova a parasit Cupa Romaniei

CS Universitatea a ratat, ieri, accederea in "16"-imile Cupei Romaniei, fiind invinsa cu 3-1, in deplasare, intr-un meci ce a avut nevoie de prelungiri, de Chindia Targoviste (Liga a III-a).

29 August 2013 - Calificare in prelungiri! Echipa lui Mititelu insoteste CS Universitatea in turul V al Cupei Romaniei

La primul meci oficial dupa doi ani de absenta, una cauzata de dezafilierea dictata de FRF, .formatia lui Adrian Mitetelu, FC "U" Craiova, a castigat greu, dupa prelungiri, scor 2-1, partida

27 August 2013 - Mititelu, sustinut de rapidisti * Fanii boicoteaza meciul cu echipa Olgutei: "Nu ne reprezinta un meci contra hibridului CS U Craiova"

Liga Suporterilor Rapidisti face apel la toti fanii giulesteni sa nu participe la amicalul programat simbata, contra formatiei infiintate de primarul Craiovei, Olguta Vasilescu.

07 August 2013 - CS U Craiova are miine meci pe "Ion Oblemenco": accesul este liber

CS U Craiova are meci amical miine dimineata, de la ora 10:30, pe stadionul "Ion Oblemenco", adversar fiind FC Visina Noua. Este prima partida pe terenul din Banie dupa o pauza de doi ani si doua

17 Iulie 2013 - Craiova a revenit in fotbal dupa doi ani! Victorie pentru CS "U" in primul amical * Echipa folosita de Lincar

CS Universitatea Craiova a disputat azi primul meci amical. Echipa antrenata de Eric Lincar a invins cu 3-2 pe Fortuna Brazi, formatie din liga a 3-a. Partida s-a jucat pe unul dintre terenurile