Rezultatele 1 - 3 din 3

Articole despre "cs u craiova meci fc u"

20 Noiembrie 2013 - Ovidiu Stanga despre derby-ul CS Universitatea - FC U Craiova: "E un meci special, intre doua echipe care-si revendica acelasi palmares"

Antrenorul CS Universitatea Craiova, Ovidiu Stanga, a prefatat derby-ul de sambata, cu FC U Craiova, afirmand ca-si doreste un stadion plin, fiind un meci special, intre doua echipe care-si revendica

29 August 2013 - Calificare in prelungiri! Echipa lui Mititelu insoteste CS Universitatea in turul V al Cupei Romaniei

La primul meci oficial dupa doi ani de absenta, una cauzata de dezafilierea dictata de FRF, .formatia lui Adrian Mitetelu, FC "U" Craiova, a castigat greu, dupa prelungiri, scor 2-1, partida

07 August 2013 - CS U Craiova are miine meci pe "Ion Oblemenco": accesul este liber

CS U Craiova are meci amical miine dimineata, de la ora 10:30, pe stadionul "Ion Oblemenco", adversar fiind FC Visina Noua. Este prima partida pe terenul din Banie dupa o pauza de doi ani si doua