Mihaila a marcat pentru nationala under 19

Vineri, 16 Noiembrie 2018, ora 06:16
107 citiri
La primul meci dupa accidentarea provocata de lovitura lui Laurentiu Rus, Valentin Mihaila, atacantul Craiovei, a marcat golul nationalei under 19 a Romaniei in egalul, scor 1-1, cu selectionata similara a Bulgariei, la Sliven. Menajat de Devis Mangia in disputa cu Sepsi OSK, Mihaila a fost titular si capitan de echipa la nationala pregatita de Dan Oprescu si a punctat din penalty, in minutul 15. Gazdele au ramas in inferioritate numerica in minutul 89, dar au egalat la ultima faza a jocului. ...citește toată știrea