Volei, Cupa CEV, sferturi de finala / SCMU Craiova incearca sa ia setul de onoare cu Trentino

Joi, 22 Ianuarie 2015, ora 06:18
113 citiri
Ecuatia calificarii in faza urmatoare a Cupei CEV a fost rezolvata inca din meciul din Sala Polivalenta de formatia italiana Energy Diatec Trentino, care s-au impus cu 3-0 (la 25, 22 si 19), insa echipa lui Dan Pascu isi propune sa scape onorabil din returul programat in seara aceasta, in Sala "Palo Trento". "Sper sa facem un joc bun, sa ne apropiem de jocul adversarilor si poate chiar sa castigam un set, pe care l-am fi meritat in meciul de la Craiova" spune antrenorul Dan Pascu. Meciul este ...citește toată știrea