Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Borcea: Cand o sa ajung in Liga Campionilor, o sa dansez ca Shakira

Duminica, 27 Februarie 2011, ora 13:26
3661 citiri

Cristi Borcea sustine ca in acest retur va renunta la dansurile de tip "Shakira", care l-au facut celebru. Singurul lucru care l-ar face sa se razgandeasca este o calificare in Liga Campionilor.

Doar visul suprem al dinamovistilor - calificarea in Liga Campionilor - il va convinge pe Borcea sa ofere dansul care a starnit numeroase amuzamente dupa derbiurile cu Steaua.

Presedintele lui Dinamo spune ca a luat aceasta decizie deoarece s-a maturizat, dar si problemele de sanatate au un rol.

"O sa mai dansez precum Shakira doar cand o sa intram in Liga Campionilor. Pana atunci nu. M-am mai maturizat si eu, m-au trecut anii si nu mai imi permit astfel de lucruri", a explicat Cristi Borcea.

C.M.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...