Mihaela Borcea: Fotbalul i-a furat zambetul sotului meu

2721 citiri

Sotia lui Cristi Borcea, Mihaela, este extrem de dezamagita de insuccesele pe care presedintele lui Dinamo le-a trait in fotbal.

"Cristi Borcea isi iubeste extrem de mult copiii si i-a dorit foarte mult. Nu este un tata drastic, as putea spune ca eu ii mai trag de maneca uneori, el le face toate poftele. Lui Cristi ii doresc sa fie sanatos si sa aiba rezultate cu echipa.

Imi doresc sa il mai pot vedea razand, pentru ca in ultimul timp fotbalul nu i-a mai oferit acest prilej, ba dimpotriva, i-a furat zambetul sotului meu", a spus Mihaela Borcea pentru saptamanalul Fanatik.

In ultimul an, dupa dezamagirile traite la Dinamo, Cristi Borcea a inceput un amplu tratament la o clinica din Austria, iar inaintea fiecarui meci ia pastile.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...