Sapunaru a fost integralist intr-un amical

Luni, 04 August 2008, ora 08:34
892 citiri

Fundasul transferat de Rapid la FC Porto, Cristian Sapunaru, a fost integralist in partida amicala jucata de formatia sa in compania italienilor de la Cagliari.

Conform NewsIn, Sapunaru a evoluat pe postul de fundas dreapta in prima repriza, iar in cea de-a doua acesta a trecut in centrul apararii.

Golurile lusitanilor au fost inscrise de Lisandro (2), Farias si Hulk.

Cristian Sapunaru s-a transferat in iulie la FC Porto pentru suma de 2.5 milioane de euro.

Rapid își ia adio de la cupele europene: meci de coșmar pentru giuleșteni împotriva Farului
Echipa Farul Constanţa a învins miercuri, pe teren propriu, scor 3-1, formaţia Rapid Bucureşti, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii. Farul a deschis scorul în minutul 3, prin...
Încă o vedetă din Europa ajunge în MLS. La ce echipă va juca
Olivier Giroud (37 de ani) urmează să facă o schimbare de peisaj în această vară. Potrivit RMC Sport, atacantul francez a ajuns la un acord cu Los Angeles FC. Ajuns la finalul...
#sapunaru, #integralist, #amical, #porto, #cagliari, #Rapid, #transfer, #titular , #FC Porto