Sapunaru, integralist in derby-ul cu Benfica

Duminica, 31 August 2008, ora 12:35
1061 citiri

Romanul lui FC Porto, Cristian Sapunaru, a fost folosit pe toata durata partidei dintre campioni si Benfica Lisabona, disputata sambata pe Stadio Da Luz, informeaza NewsIn.

Scorul partidei a fost 1-1, Sapunaru primind un cartnas galben in minutul 17. FC porto a deschis scorul in minutul 12, prin Lucho, Iar Benfica a egalat prin Cardozo, in minutul 56.

Dupa disputarea a doua etape din prima liga lusitana, FC Porto este lider, acumuland 4 puncte.

Încă un meci jenant făcut de Rapid: fanii și-au pierdut răbdarea cu Bergodi
Rapid a pierdut în prelungiri meciul de acasă cu Sepsi. A fost a patra înfrângere din patru meciuri jucate de giuleșteni în play-off. Rapid a pierdut meciul de acasă cu Sepsi: 1-0 pentru...
Dilema preotului care vrea să candideze pentru primăria Sucevei. "Va trebui să aleagă între cariera politică și preoție"
Partidul Alianța pentru Unirea Românilor Suceava a ales un preot să candideze pentru funcția de primar al municipiului Suceava. Cătălin Axinte este preot slujitor la Biserica Sf. Mina din...