Ziare.com

Cupa Romaniei: Meciurile programate in turul II

Joi, 04 August 2011, ora 18:47

   

Cupa Romaniei: Meciurile programate in turul II
Federatia Romana de Fotbal (FRF) a desemnat meciurile din cel de-al doilea tur al Cupei Romaniei.

In aceasta runda vor participa castigatoarele primei faze a competitiei carora li s-au alaturat formatiile din Liga a III-a, insa fara cele sase echipe care au promovat in esalonul secund.

Iata programul:

Minerul Motru - CFR Simeria
Ralbex Turcinesti - Minerul Jilt Matasari
Somesul Oar - Loc vacant
Europa Alba Iulia - FC Zalau
Luceafarul 2 Oradea - ACU Arad
Electrosid Titu - CSM Brasov
CS Vladimirescu 2003 - National Sebis

Armata Aurul Brad - FC Cisnadie
FC Moldoforest Moldova Noua - FC Scolar Resita
Recolta Danceu - Prometeu Craiova
Millenium Giarmata - Autocatania Caransebes
FC Oltchim Ramnicu Valcea - FC Piatra Olt
CS Buftea - FCM Targoviste

Gloria Bistrita 2 - Avantul Reghin

Vointa Livezile - Unirea Ungheni
Unirea Floresti - Sanatatea Cluj
Unirea Dej - Seso Campia Turzii
FC Hunedoara - Loc vacant
Unirea Sannicolau Mare - FC Timisoara II
Nova Mama Mia Becicherecul Mic - ACS Recas
FC Curciu - Gaz Metan II Medias

Pandurii II Targu Jiu - Jiul Rovinari
Viitorul Domnesti - FC Voluntari
Energia Craiova - FC Caracal
Dunarea Turris Turnu Magurele - CS Balotesti
Fortino Ianca - CF Braila
Viticultorul Breaza - CS Panciu
CS Eforie - Dunarea Calarasi

National Golesti - Otelul Galati II
CSM Focsani - Politehnica Galati
CSM Moinesti - FCM Onesti
FC Zagon - ASC Bacau
Vointa Ion Creanga - Petrotub Roman
FC Girceni - CSM Pascani
Minerul Iacobeni - Ceahlaul Piatra Neamt II

Viitorul Chirnogi - Phoenix Ulmu
Viteazul Sinoe - Unirea Slobozia
FCM Alexandria - Atletic Bradu
Damila Maciuca - CS Visina Noua
CS Tunari - Juventus Bucuresti
AS Zmeii Ogrezeni - Rapid Bucuresti II
Concordia Chiajna II - Steaua Bucuresti II

Gloria Cornesti - ACS Berceni
Olimpia San Petru - Unirea Tarlungeni
Prahova Tomsani - Chimia Brazi
CSO Plopeni - Conpet Ploiesti
Inter Clinceni - AFC Filipestii de Padure
Rapid Dumesti - Luceafarul Mihai Eminescu

Cele 48 de meciuri se vor disputa pe 9 august, de la ora 17:30.

C.F.

Sursa: Ziare.com

Articol citit de 924 ori

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Nu exista comentarii postate de utilizatori.


Platforma pentru solutionarea online a litigiilor