Dacia Mioveni a vrut sa se retraga de pe teren

Sambata, 29 Noiembrie 2008, ora 12:40
1142 citiri

Jucatorii echipei Dacia Mioveni au vrut sa se retraga de pe teren in minutul 73 al partidei cu FCM Targu Mures.

La scorul de 1-1, centralul intalnirii a dictat un penalti pentru gazde, care i-a facut pe argeseni sa iasa de pe teren in semn de protest.

In cele din urma, dupa numai un minut de stat pe margine, jucatorii Daciei Mioveni au intrat din nou pe teren si au continuat meciul.

PNL și PSD așteaptă "clarificări" de la Cătălin Cîrstoiu, "în această săptămână". Când va fi anunțată decizia în privința candidatului la Primăria Capitalei
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a afirmat, joi seară, că, în acest moment, Cătălin Cîrstoiu este candidatul alianţei PSD-PNL, dar acesta trebuie să clarifice public toate aspectele care...
PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...