Doar 500 de bilete pentru suporterii dinamovisti

Vineri, 29 Februarie 2008, ora 10:26
711 citiri

Pentru meciul de sambata, din campionat, dintre Dacia Mioveni si Dinamo, suporterilor echipei din Soseaua Stefan cel Mare le-au fost rezervate doar 500 de bilete, a anuntat conducerea clubului argesean.

Biletele se vor gasi la casele stadionului din Mioveni, la pretul de 15 RON, informeaza site-ul oficial al dinamovistilor.

Dupa cum se cunoaste, partida Dacia Mioveni-Dinamo este programata sambata, de la ora 20.45.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...