Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Dan Petrescu a ajuns pe mana doctorilor: I s-a facut rau dupa meciul cu CSU Craiova

Sambata, 05 Mai 2018, ora 23:48
9433 citiri

Dan Petrescu a trait la intensitate maxima meciul cu CSU Craiova si nu s-a putut prezenta la flash-interviuri.

Secundul "Bursucului", Emil Caras, a anuntat ca tehnicianul clujenilor se afla sub ingrijirea doctorilor, dupa ce i s-a facut rau.

"Dan nu e bine. Pentru el, e mai bine sa fie sub ingrijirea doctorului. Prea multi nervi, atatea meciuri in care am condus. Avem si noi o varsta. E sub ingrijirea doctorilor acum, dar victoria ii face bine", a spus Caras, potrivit Digi Sport.

CFR Cluj a castigat dramatic, scor 1-0, partida jucata sambata seara, pe teren propriu, cu CSU Craiova, in etapa cu numarul 8 a playoff-ului Ligii 1.

Unicul gol al meciului a fost reusit de fundasul Camora, in minutul 76, cu un sut frumos de la marginea careului.

Atacantul brazilian Gustavo a ratat apoi o lovitura de la 11 metri in prelungiri, iar CFR Cluj a jucat cu om in minus din minutul 83, cand fundasul Kevin Boli a vazut direct cartonasul rosu.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...