Gigel Bucur, la primul gol pentru Kuban Krasnodar

Luni, 10 Mai 2010, ora 15:43
1252 citiri

Gigel Bucur a marcat primul sau gol pentru rusii de la Kuban Krasnodar, fostul atacant al Timisoarei aducand chiar victoria trupei pregatite de Dan Petrescu in partida disputata pe terenul celor de la Irtis Omsk.

Bucur a inceput partida ca rezerva, el fiind introdus pe teren in minutul 65. 20 de minute mai tarziu, micutul atacant roman a marcat golul victoriei pentru Kuban Krasnodar, care s-a impus cu scorul de 3-2.

In urma acestui rezultat, formatia antrenata de Dan Petrescu a redevenit lider in divizia secunda din Rusia.

Ciolacu este sigur de victoria lui Firea la Capitală: ”Va câștiga şi cu Piedone, şi fără Piedone”
Indiferent dacă Cristian Popescu Piedone se va retrage sau nu din cursa electorală, Gabriela Firea va fi noul primar al Capitalei, este convins Marcel Ciolacu. Premierul a precizat miercuri,...
Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...
#Gigel Bucur gol Kuban, #Bucur gol Kuban Krasnodar, #Kuban Krasnodar lider Rusia , #Kuban Krasnodar