Mari probleme pentru Dan Petrescu in Qatar

Duminica, 30 Noiembrie 2014, ora 18:54
3626 citiri

Dan Petrescu are zilele numarate la Al Arabi, in Qatar.

"Bursucul" a pierdut duminica un nou meci, scor 2-4, pe teren propriu, cu Al Ahli.

La pauza, Al Arabi conducea cu 2-0, dupa golurile marcate de Ezekiel si Dejagah. Insa in repriza secunda a incasat 4 goluri.

E cel de-al 4-lea meci consecutiv fara victorie pentru Al Arabi, care ocupa abia locul 8 in clasament, cu 14 puncte, la 12 puncte distanta de ocupanta primului loc.

Presa din Qatar anunta ca Dan Petrescu va fi cel mai probabil demis.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...